Spotkanie z Liderami Życia Społecznego w Lewkowie

Na zaproszenie Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego w Pałacu w Lewkowie odbyło się noworoczne Spotkanie z Liderami Życia Społecznego, którzy działają w różnych obszarach aktywności na rzecz powiatowej wspólnoty. Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych znalazł się pan Krystian Zybała, nauczyciel wychowania fizycznego w III LO.

Przykład idzie z góry, tę maksymę pan Krystian wciela w życie ucząc wychowania fizycznego. Poza lekcjami bierze udział w zawodach sportowych, odnosząc liczne sukcesy. Podczas zeszłorocznych otwartych Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu, które odbyły się w Białymstoku zdobył potrójne podium. Zajął 1. miejsce na dystansie 50 metrów motylkiem, 2. miejsce w stylu dowolnym i 2. miejsce w klasyfikacji generalnej w klasie open. Swoich uczniów stara się także zachęcać do pływania organizując w swojej szkole m.in. spotkania ze znanymi sportowcami-olimpijczykami.

źródło: www.powiat-ostrowski.pl