II Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu zakończone

W piątek, 19 stycznia, na basenie Wodny Raj odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu o Puchar Dyrektora III LO. Wspaniała atmosfera i zażarta rywalizacja zrodziły się na basenie szkolnym, który stał się prawdziwym rajem dla 34 utalentowanych pływaków.

Dziękujemy firmie ATROM Sp. z o.o. Sp.k. za hojne wsparcie podczas naszych Mistrzostw w Pływaniu! Jako polska firma z branży elektronicznej i informatycznej, ATROM dostarcza najwyższej jakości systemy monitoringu GPS i zarządzania flotą pojazdów, co sprawia, że są liderem innowacji. Dzięki ich wielkoduszności najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody: bony do sklepu Decathlon i stroje kąpielowe! To nie tylko wyróżnienie dla nich, ale także motywacja do dalszych osiągnięć.

Szczególne podziękowania także dla Rady Rodziców za przepiękne puchary i medale, które uczyniły tę imprezę niezapomnianą! Jesteśmy wdzięczni za Waszą hojność i wsparcie!

Rywalizacja nie tylko kształtuje charakter, ale także tworzy niesamowite wspomnienia i daje szansę odkrycia własnych umiejętności. W piątek wszyscy byli zwycięzcami, ucząc się wartości sportowej rywalizacji, współpracy i samodoskonalenia. Niech to będzie inspiracją do dalszych wyzwań i sukcesów!

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. miejsce – Maria Chmielewska