Wspominamy Dzień Dziecka… :)

Mimo iż od Dnia Dziecka minęło już trochę czasu, to my nadal wracamy do tego niezwykłego święta, bo w końcu w każdym z nas drzemie DUŻY dzieciak żądny zabawy, aktywności, odpoczynku od szarej rzeczywistości. I tak właśnie było 1 czerwca w naszym LO. A działo się naprawdę wiele: turnieje piłki koszykowej, siatkowej, nożnej, szachowy pod okiem profesjonalisty, pana Henryka Doby – sędziego, instruktora, działacza Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego i absolwenta naszej szkoły, maraton pływacki „Swimming Challenge”, podczas którego 7 uczniów III LO w czasie godziny przepłynęło w sumie 16 km, pizza, słodkości, ale przede wszystkim WIELKA międzyszkolna integracja, gdyż celebrowaliśmy ten dzień wraz z „dziećmi” z IV LO.

Dziękujemy za wspaniale spędzony czas, super atmosferę i świetną zabawę! Taki Dzień Dziecka mógłby być codziennie, prawda? 😉