Kolejna herbatka u dyrektora! ;)

We wtorek 26 marca 2024 r. po raz kolejny na zaproszenie dyrektora szkoły odbyło się spotkanie z uczniami, którzy w ostatnim czasie osiągnęli znaczące sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe. Dyrektor Przemysław Zimniak pogratulował sukcesów uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w olimpiadach i konkursach oraz awansowali do etapów okręgowych i centralnych olimpiad, konkursów przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, biologii, chemii, geografii, matematyki, religii i wychowania fizycznego.
Kolejne spotkanie z uczniami odnoszącymi sukcesy odbyło się 27 marca 2024 r. w sali gimnastycznej. Tym razem dyrektor szkoły pogratulował i podziękował za sukcesy sportowe poszczególnym drużynom w grach zespołowych.
Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi: uczniowie zakwalifikowani do etapu centralnego Olimpiady Biologicznej i Olimpiady Geograficznej, stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w sztafecie 4 x 100 m oraz Mistrz Wielkopolski w Taekwondo w walkach ciągłych i technikach specjalnych.
Gratulacje dla wszystkich zdolnych i utalentowanych uczniów!