Są w finale Olimpiady Biologicznej!

Gratulacje, satysfakcja, duma, radość, takie słowa przychodzą mi do głowy myśląc o sukcesie Dawida Sztukowskiego z klasy 3b, Katarzyny Kania i Michała Sokaluka z 3c. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu centralnego 53. Olimpiady Biologicznej. Znaleźli się w elitarnym gronie 86 olimpijczyków z całego kraju, którzy w dniach 19-21 kwietnia br. w Warszawie będą walczyć o tytuł Finalisty lub Laureata Olimpiady Biologicznej. Taki tytuł daje możliwość uzyskania 100% wyniku na świadectwie maturalnym z biologii, bez konieczności przystąpienia do tego egzaminu. Rok temu tytuł Finalisty już zdobył wspomniany Dawid – teraz marzy o tytule Laureata.

Do mety dociera się po to, aby ruszyć dalej!

Kasiu, Michale i Dawidzie, dwa etapy już za Wami. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w etapie centralnym! Życzę, aby finał był metą, która otworzy Wam drogę w celu realizacji życiowych planów i marzeń! Brawo Wy!

 Jacek Pawłowski – nauczyciel biologii

Gratulujemy!