Sukcesy poetyckie naszych uczniów

17 kwietnia 2024 roku w I LO odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie dwóch konkursów poetyckich o zasięgu powiatowym w ramach IX Przeglądu Młodzieżowej Twórczości Poetyckiej im. Wojciecha Bąka. III LO bardzo mocno zaznaczyło swoją pozycję.

W konkursie „Młodość zapisana w wierszu” I miejsce zajęła Gabriela Krakowska z 3c, a II miejsce wywalczyła Jowita Grek z 1a (opiekun pani Maria Libera). Wyróżnienia uzyskały: Zofia Marciniak z 1a, Monika Skurczyńska z 2f (opiekun pani Maria Libera) i Monika Cierpka z 2e (opiekun pani Sylwia Szubert).

Natomiast w VII edycji konkursu „Krzysztof Komeda – Trzciński piórem i słowem malowany” II miejsce zdobyła Klaudia Zaradna z 3b (opiekun pani Sylwia Szubert). Tutaj wyróżnienie przypadło Monice Skurczyńskiej z 2f (opiekun pani Maria Libera).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!